Як вікна та двері можуть заощадити гроші?

Як вікна та двері можуть заощадити гроші?

Якщо вірити даним міністерства енергетики, то одна третина втрат теплової енергії в середньому будинку – це результат погано закривающих вікон і дверей. Щоб якомога краще зберегти тепло в своєму будинку і гроші в гаманці, використовуйте ці 5 порад, які допоможуть утеплити двері та вікна вже сьогодні.

1. Запечатайте отвори навколо вікна. Отвори навколо вікна здатні пропускати холодний і гарячий повітря. Для того, щоб забезпечити герметичність віконних рам, можна застосовувати стійкий матеріал з силікону для ущільнення стиків між вікном і стіною. Крім того, білий колір герметика гармонійно поєднується з білими віконними рамами.

2. Прокладка для вікна від поганої погоди. Отже, ви вже маєте енергоефективні віконні стулки високої якості. Однак потрібно ще підготувати їх до непростих погодних умов. Для цих цілей краще всього використовувати самоклеящуюся гумову прокладку для ізоляції піни зовні вікна.

3. Блокування вікон. Замок на вікні може не тільки убезпечити ваш будинок, але і також здатний заощадити багато енергії. Вікно буде щільно прилягати до стіни, за рахунок чого скоротяться отвори між ними.

4. Зробіть вікно багатошаровим. Якщо на вашому вікні буде кілька шарів, то це ще краще допоможе утримати тепле повітря в будинку в холодні місяці і не пропускати гаряче повітря в будинок в літній період. Спробуйте повісити на вікна тюль або жалюзі. А також важкі фіранки, щоб зберегти повітря навколо замкнених вікон.

5. Замінити вікна на вікна з подвійними склопакетами. Безумовно, пластикові вікна коштують дорого, але не так дорого, як вартість опалення будинку з одним склопакетом. Сучасні двокамерні склопакети є дуже ефективними і здатні зберегти на 75% більше тепла, ніж їх аналоги.

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в vk
Поделиться в odnoklassniki
Поделиться в telegram
Поделиться в whatsapp
Читайте також
Подорожчання енергоресурсів спонукає громадян до пошуку способів економії енергії в своїх оселях.
У наші дні дуже великою популярністю користуються металопластикові вікна. Багато в чому це обумовлено надійністю і довговічністю конструкції.
В даний час пластикові віконні конструкції повністю окупували ринок. Їх ставлять всі і всюди, так як вони ідеально замінюють своїх дерев'яних попередників.