Ремонт і догляд за металопластиковими конструкціями

Ремонт і догляд за металопластиковими конструкціями

У наші дні дуже великою популярністю користуються металопластикові вікна. Багато в чому це обумовлено надійністю і довговічністю конструкції. Виробники заявляють, що експлуатаційний термін таких виробів становить не одне десятиліття. Це звичайно, смілива заява, але аж ніяк не позбавлене правди. Дійсно, при належному догляді ви можете згадати про заміну вікон зовсім не скоро.

Взагалі слова “Ремонт” і “Металопластикові вікна” – абсолютно несумісні поняття. Якщо конструкції і буде потрібно якийсь ремонт, то це скоріше будуть незначні дії, пов’язані із заміною будь-яких деталей, регулюванням фурнітури або встановленням додаткових комплектуючих.

Якщо вам знадобляться вищевказані послуги, ви завжди зможете звернутися до фахівців «Вікна Карпат» у смт. Вишково та Буштино, що надають подібні послуги. Однак легше запобігти проблемі, ніж згодом виправляти її. Для цього всього лише потрібно правильно доглядати за металопластиковими конструкціями. Причому за кожними частинами конструкції по-різному.

1. Пластиковий профіль. Пластик, досить м’який матеріал, в зв’язку з чим догляд за ним повинен бути дбайливим. При його чищенні не варто застосовувати засоби, у складі яких присутні луги, кислоти і розчинники. Також не можна користуватися жорсткими щітками і мочалками, так як вони можуть перетворити гладку пластикову поверхню в матову, а також нанести на неї подряпини. В ідеалі краще всього застосовувати м’які ганчірочки або паперові серветки, а також мильну воду. При сильних забрудненнях можна скористатися спеціальними засобами, призначеними для очищення пластикових поверхонь. При чищенні вікон не слід забувати про водовідвідних каналах, розташованих в нижній частині рами. Побачити їх можна при відкритті стулки. У каналах часто накопичується пил, листя дерева і інше дрібне сміття, який потрібно обов’язково видаляти.

2. Склопакети. Дані елементи складають більшу частину металопластикової конструкції. Поверхня скла постійно покривається пилом, що перешкоджає проникненню світла в приміщення. Для її видалення в основному використовується звичайна вода і безворсова тканина. Після миття поверхню витирають насухо паперовими серветками. Також можна скористатися будь-миючої рідиною для вікон. Збирання слід проводити в той час, коли на скло не потрапляють промені сонця, інакше вода або миюча рідина будуть швидко випаровуватися, залишаючи на склі розлучення.

3. Ущільнювач. Цей непримітний на вигляд елемент забезпечує герметичність конструкції. Щоб ущільнювачі не розсихалися і не деформувалися, за ними також потрібно доглядати. Використовуючи мильну воду (а краще засіб, призначений для догляду за гумовими виробами), видаляйте з них бруд і пил. Використовувати препарати, створені на основі бензину, спирту або розчинника ні в якому разі не можна.

4. Фурнітура. Неможливо уявити сучасні пластикові вікна без подібного об’єкта. Всі рухомі деталі фурнітури слід змащувати маслом, призначеним для швейних машин або ж спеціальним мастилом для металопластикових конструкцій. якщо поверхня деталей покрилася пилом, то перед мастилом її слід видалити дрантям. Дотримуючись цих порад, ви досягнете того, що ваші вікна будуть перебувати в належному стані і прослужать вам довгі роки.

Отож, купуйте якісні вікна та двері у нас та отримайте продукцію з гарантією від виробника та завжди якісний сервіс. Нашу виставку Ви можете переглянути в салонах за адресою: смт. Вишково центральна площа 18 та смт. Буштино вул. Тисянська 2ж

Телефон для довідок: + 38 (098) 265 23 96

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в vk
Поделиться в odnoklassniki
Поделиться в telegram
Поделиться в whatsapp
Читайте також
Подорожчання енергоресурсів спонукає громадян до пошуку способів економії енергії в своїх оселях.
Якщо вірити даним міністерства енергетики, то одна третина втрат теплової енергії в середньому будинку - це результат погано закривающих вікон і дверей.
В даний час пластикові віконні конструкції повністю окупували ринок. Їх ставлять всі і всюди, так як вони ідеально замінюють своїх дерев'яних попередників.