Пластикові енергозберігаючі вікна WDS від «Вікна Карпат» – Економія до 70% на опаленні

Пластикові енергозберігаючі вікна WDS від «Вікна Карпат» – Економія до 70% на опаленні

Подорожчання енергоресурсів спонукає громадян до пошуку способів економії енергії в своїх оселях. Дослідження показують, що левова частка теплових втрат припадає на вікна. Зношені рами старої конструкції не в змозі належним чином забезпечити енергозбереження будинку або квартири. Ущільнення і забивання щілин не вирішує проблему кардинально. Вихід був знайдений в застосуванні нових, енергозберігаючих технологій в віконному виробництві.

Конструктивні особливості пластикових вікон.

Теплообмін кімнати з зовнішнім простором відбувається двома шляхами:

  • Внаслідок проникнення холодного повітря з вулиці, що заміщує тепле кімнатне повітря, що минає крізь щілини назовні.
  • Шляхом теплопровідності матеріалів, які поділяють простір з різною температурою.

Усунення або зведення до мінімуму згаданих причин лежить в основі інноваційної технології пластикових вікон. Конструкція вікна з ПВХ повністю виключає проникнення холодного повітря в приміщення. З цією метою використовуються гумові ущільнювачі, що забезпечують надійну герметизацію рам. Поліхлорвінілові рами, посилені металом, є порожніми, що збільшує енергозбереження пластикового вікна.

Віконні рами обладнані зручними ручками і надійними замками, що забезпечують фіксацію в різних положеннях:

  • відкритому;
  • закритому;
  • для провітрювання.

У деяких конструкціях передбачено ще одне положення – так зване щілинне провітрювання, коли фіксація рами відбувається в майже закритому стані, а повітрообмін відбувається крізь утворену невелику щілину.

Для зменшення теплопровідності використовуються склопакети – герметична конструкція, де між склом є повітряний (газова) прошарок (камера). Завдяки низькій теплопровідності повітря, теплообмін зменшується в рази. Збільшуючи кількість камер, можна звести до мінімуму теплообмінні процеси склопакета. Оптимальними вважаються 3-4 камерні пластикові вікна.

Якісні ПВХ вікна з профілю WDS.

Якість вікон нового покоління багато в чому залежить від профілю, використовуваного для їх виготовлення. Наша компанія використовує високоякісні матеріали українських виробників. Вони адаптовані до наших кліматичних умов, мають тривалий термін експлуатації – до 50 років справної служби. Пластик української компанії «WDS» безпечний в екологічному плані. Тому ПВХ вікна нашого виробництва можна встановлювати в житлових приміщеннях, школах та інших дитячих закладах. На якість віконних виробів впливає точність підгонки з’єднань при складанні профілю. Використання нами обладнання, дозволяє витримувати технологічний процес відповідно до вимог європейських стандартів. Тому гарантія на нашу продукцію є підтвердженням високих показників функціональності і надійності вікон з профілю WDS.

У яких приміщеннях доцільно встановити пластикові вікна.

У будинках старої забудови використовувалися дерев’яні вікна, не кращої якості. Згодом дерево підда’ється старінню, рами вже щільно не прилягають, тому тепловтрати в сталінських будинках досить значні. Та й зовнішній вигляд від них не стає краще з кожним роком. У таких будинках установка вікон ПВХ є економічно виправданим і доцільним рішенням.

Заміна старих вікон на пластикові, забезпечує:

  • зменшення втрат тепла;
  • відмінну звукоізоляцію;
  • хороше освітлення кімнати;
  • поліпшення дизайну приміщення;
  • зручність догляду.

Купити недорого пластикові вікна високої якості ви можете в нашій компанії. У нас можна замовити вироби будь-якого розміру, з доставкою. Перед оформленням замовлення виміряйте ширину і висоту віконного прорізу з запасом в 2-3 см. При виникненні труднощів з вимірами ми направимо до вас свого фахівця. У нас діють акції та знижки, які зменшують вартість замовлень.

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в vk
Поделиться в odnoklassniki
Поделиться в telegram
Поделиться в whatsapp
Читайте також
Якщо вірити даним міністерства енергетики, то одна третина втрат теплової енергії в середньому будинку - це результат погано закривающих вікон і дверей.
У наші дні дуже великою популярністю користуються металопластикові вікна. Багато в чому це обумовлено надійністю і довговічністю конструкції.
В даний час пластикові віконні конструкції повністю окупували ринок. Їх ставлять всі і всюди, так як вони ідеально замінюють своїх дерев'яних попередників.