Високоякісна фурнітура

Високоякісна фурнітура

Фурнітура – це складний комплекс механізмів, що відповідає за функціональність вікна. Ззовні ми можемо бачити лише ручку та петлі фурнітури, але якщо відчинити стулку, то легко помітити, що за кожен рух вікна відповідає до десятка різних складних деталей. Від якості фурнітури напряму залежить як довго прослужить Вам вікно та наскільки зручно буде ним користуватись.

Gretsch Unitas

У GU Ви знайдете все, що потрібно для відкриття (закриття) та фіксації вікон та засклених дверей. Для рам з будь-якого матеріалу та усіх видів монтажу. До цього також все важливе приладдя і, природно, наш відомий хороший сервіс.

Детальніше дивіться на сайті – https://www.g-u.com/UA/uk/tekhnika-dlja-vikon.html

AXOR KOMFORT LINE K-3

Фурнітура AXOR Komfort Line K-3 є першою фурнітурною системою, що проектується і виготовляється в Україні. Метою створення даної систему була розробка такої фурнітури, яка б поєднувала надійність і функціональність з простотою встановлення та помірною ціною.

Фурнітура AXOR Komfort Line K-3 виготовляється з німецької сировини. Використання сталевих штампованих заготовок вкритих багатошаровим захисним покриттям надійно захищає всі фурнітурні елементи від зносу та корозії. Зачепи фурнітури вготовляються зі сплаву цинку, алюмінію та міді. Таке поєднання гарантує тривале використання фурнітури навіть при умові підвищеного навантаження.

Асортимент елементів фурнітурної системи AXOR Komfort Line K-3 робить можливим створення вікна будь-якого типу і майже будь-якого розміру. Додаткові деталі на кшталт мікроліфту та ступеневого провітрювання дають змогу вдосконалити конструкцію.