Отримайте до 35% компенсації за установку енергоефективних вікон!
akcii-img

Отримайте до 35% компенсації за установку енергоефективних вікон!

Фізичні особи, а також об’єднання власників багатоквартирних будинків, можуть отримати часткову грошову компенсацію за установку енергоефективних вікон за програмою IQ Energy. 

Дана програма здійснюється шляхом кредитування заходів, спрямованих на підвищення енергоефективності житлових будівель і компенсації відсотка від цієї суми споживачу. Кредит за програмою IQ Energy можна отримати тільки в трьох банках: «Мегабанк», «ОТП Банк», «Укрсиббанк».або акти виконаних робіт) та вказати номер картки або реквізити, куди має бути спрямована сума компенсації від IQ Energy. Отримати гроші. З усіх питань участі у програмі, а також за деталями самої програми можна звертатися через контакти і форми на сайті IQ Energy. Відсоток компенсації варіюється в рамках 15% – 20% від суми, витраченої на придбання енергозберігаючих матеріалів і технологій для фізосіб, та 25% – 35% для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Ключові переваги IQ Energy для покупки енергоефективних вікон та дверей

Отримання грошової компенсації за установку енергоефективного обладнання, в тому числі на вікна Можливість отримати енергозберігаючі технології в кредит з мінімальною ставкою терміном до 36 місяців (3х років). Кредит можна отримати без надання довідки про доходи і без першого внеску. Компенсація за програмою IQ Energy виплачується в євро. Кроки з участі у програмі IQ Energy: після прорахунку конструкцій, отримати комерційну пропозицію й електронний сертифікат, верифікує учасника на сайті IQ Energy Звернутися в один з банків, що беруть участь у програмі («Мегабанк», «ОТП Банк», «Укрсиббанк»), і отримати кредит на необхідну суму, надавши отриманий сертифікат.

З усіх питань участі у програмі, а також за деталями самої програми можна звертатися через контакти і форми на сайті IQ Energy.

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в vk
Поделиться в odnoklassniki
Поделиться в telegram
Поделиться в whatsapp