098 265 23 96
Отримати консультацію

Розсувні системи

Розсувні системи 1

дізнатися вартість

Розсувні системи 2

дізнатися вартість

Розсувні системи 3

дізнатися вартість

Розсувні системи 4

дізнатися вартість

Розсувні системи 5

дізнатися вартість

Розсувні системи 6

дізнатися вартість

Розсувні системи 7

дізнатися вартість

Розсувні системи 8

дізнатися вартість

Розсувні системи 9

дізнатися вартість

Розсувні системи 10

дізнатися вартість

Розсувні системи 11

дізнатися вартість

Розсувні системи 12

дізнатися вартість

Свіжа деталь інтер'єру - розсувні міжкімнатні двері

У питаннях ремонту будинків і квартир, особливо малого розміру, все частіше виникає питання установки міжкімнатних розсувних дверей. Актуальність даного варіанту пояснюється багатьма факторами: - По-перше, таким чином стає можливим зберегти простір (розсувних дверей не потрібно багато місця: для того щоб відкрити (закрити) їх, їх досить розсунути в сторони); - По-друге, естетичний вигляд: двері виглядають стильно і сучасно, завдяки їм визначають зони приміщення, що виконує кілька функцій одночасно, до того ж до незвичайного інтер'єру; - По-третє, легкість використання для людей, чиї можливості обмежені; - По-четверте, відсутні глухі зони, завдяки чому вирішуються проблеми з розміщенням меблів; - По-п'яте, подібну двері не відкриє протяг. Розсувні двері можуть бути вбудованими в стіну або мати вигляд двері-гармошки. Перші мають спеціальні ролики на дверному полотні та напрямні на дверях або над ним, який дозволяє їм рухатися паралельно стіні. Другі складаються з невеликих панельок (пластикових або дерев'яних), які зсуваються і суттєво економлять простір.

Види розсувних дверей

Також двері можна умовно класифікувати за такими параметрами, як: - Тип руху: зрушення в нішу з гіпсокартону або в спеціальну касету; - Місце розташування ролика: зверху, знизу або і зверху, і знизу; - Кількість полотен - 2 або 1; - Тип полотна: ПВХ, ДПВ, ДСП, скло, дерево. Як правило, стандартна комплектація така: полотно, наличники, панель декоративна, комплект роликів, обмежувачів і напрямних, псевдокороб і кріплення.

Переваги та недоліки розсувних дверей

Але у таких дверей існує і ряд недоліків. Одним з них є погана ізоляція (його можна компенсувати установкою повстяної прокладки на торець дверей, таким чином, з'явиться перешкода для шуму, запахів і світла). Другим недоліком є нелегкий догляд за пеналом - місцем, куди йде двері при прихованому механізмі (вирішується дана проблема або за допомогою пилососа без насадки, або зняттям гіпсокартону з одного боку). Третій недолік полягає в складності ремонту розсувних дверей. І, нарешті, четвертий - у високій вартості установки. Проте, якщо встановлювати двері своїми руками, витрати мінімізуються.

Установка розсувних дверей

Так ось, якщо ви вирішили провести установку самостійно, вам знадобляться клини з дерева, молоток середнього розміру, будівельні рулетка і рівень, перфоратор (дриль), шуруповерт і олівець. Рекомендується ПРИ вазі 27 ДВЕРІ менш кг використовувати 2 ролика, 27 кг понад - 4 ролика. У процесі підготовки до монтажу ретельно продумайте, де буде встановлюватися двері, і в який бік її відкриватимуть. Як правило, до розсувних дверей додається керівництво. Наприклад, розглянемо установку дверей з 2 панелей - розсувний і нерухомою. В першу чергу перевірте дверний отвір, всі вертикальні частини і кути. Залиште невелику відстань (5-10 мм з кожної зі сторін). Необхідно, щоб нижня частина отвору залишалася на рівні покриття підлоги або трохи вище. Якщо в приміщенні ще немає чистової підлоги, необхідно враховувати товщину підлогового покриття, висоту нівелювання і стяжки. Також рекомендується зробити кілька вимірів дверного отвору в декількох місцях: вгорі, посередині і внизу, тому що висота дверей змінюється в відкритому і закритому стані. Далі необхідно зібрати коробку (легше це робити не одному), підняти її і встановити вертикально в отвір (дуже важливо дотримуватися вертикальне положення, при виникненні труднощів між стіною і коробкою забити дерев'яні клини в місцях закріплення конструкції і повторно ревізувати). Потім через косяки дверей слід зробити отвори, вбити в них пробочки і закріпити коробку до стіни шурупами. В ідеалі рекомендують поглибити капелюшки шурупів в дерев'яну поверхню, а що з'явилися дірочки зашпатлевать і пофарбувати підходящої фарбою. Далі вставте панель і перевірте її положення в пазах під дверною коробкою і над нею, щільно присуньте її до одвірка. Для закріплення в паз між нерухомою панеллю і протилежним косяком вправленої щабель порога, переконайтеся в щільності установки і зміцните її шурупами. Також з метою фіксації проведіть замикає перекладину і прикріпіть розділову планку між панелями. Потім необхідно помістити верхню частину рухається панелі в верхню напрямну планку, спустити панель на нижню напрямну і прикрутити до верхнього краю коробки обмежувач. На закінчення обстежте рух двері: ніщо не повинно перешкоджати її відкриття і закриття, вона повинна без найменших труднощів, вільно ковзати по роликам, не зачіпаючи порога. З огляду на всі поради і рекомендації, проблем з монтажем виникнути не повинно.