098 265 23 96
Отримати консультацію

Як ефектно декорувати вікно зсередини? - Вікна Карпат

Як ефектно декорувати вікно зсередини?

Як прикрасити кімнату? Це можна зробити за допомогою оформлення вікна. Прикрашене вікно стане одним з головних елементів декорації дизайну. За допомогою шторки можна візуально збільшити або зменшити розмір вікон. Якщо вид з вікна нормальний, то можна закрити або задрапірувати тільки раму. Але якщо пейзаж за вікном вам не подобається або він закритий стіною протилежного будинку, то таке вікно необхідно прикрасити декорацією. Виходячі на сонячну сторону вікна можна скрасити і затінити за допомогою жалюзі. З проблемою джерела яскравого світла стикаються не тільки жителі, вікна яких виходять на південь. Кімнати, що виходять вікнами на північ і захід, також варто затінювати від зайвого світла. Зараз у продажу є величезний вибір жалюзів. Захищаючи інтер'єр кімнати від вигорання, вони доповнюють його красу. Жалюзі можуть бути застосовані з використанням текстилю. Незважаючи на те, що ці 2 види конкурують між собою, вони прекрасно поєднуються один з одним. Жалюзі можуть бути розташовані як горизонтально, так і вертикально.

Види жалюзів

Вертикальні жалюзі зустрічаються 4 видів: - З пластика (їх використовують на кухнях в коридорах і холах); - Алюмінієві (кріплять з південного боку); - Тканинні (створені для спалень і віталень); - Комбіновані жалюзі (в них поєднуються пластикові ламелі з тканиною). Горизонтальні жалюзі бувають з алюмінію, пластику, дерева або бамбука. Найбільшим попитом серед жалюзі сьогодні користуються рулонні штори. З метою забезпечення необхідної умови освітлення вони кріпляться по-різному. Жалюзі довговічні. Ними легко керувати. Вони не займають багато місця. Просочені спеціальним просоченням від пилу і бактерій і захищені від вигорання. Управляються рулонні штори за допомогою ручного механізму ланцюжка або автоматично, з використанням дистанційного пульта управління. Закрити повністю вікно прямокутним полотном, закріпленим вгорі ламбрекеном, можна за допомогою римської штори. Цей стиль використовується частіше на кухонному вікні. Тут використовується тканина з об'ємним малюнком, із застосуванням пластикових або дерев'яних планок, прикріплених на тканини горизонтально, рівномірно розміщених одна біля одної і на краю мають шнури для підйому. Ця конструкція штори збирається поступово, вкладаючись хвилями. При виготовленні цієї штори підійде полотно з великим художнім зображенням. Французька штора виготовляється з еластичної тканини. Її створюють вертикальними кулисками з кільцями. У ці колечка запускаються шнури. Зібрану складками або защипами на шнури тканину кріплять до цих шнурах. Методом підтягування і опускання відкривається і закривається вікно. Але такий тип штор зараз використовується рідко. У них є негативна властивість накопичення пилу в своїх осередках. Задрапірувати вікно можна також за допомогою австрійської штори. Цей вид - один з найпопулярніших. Але для його виробництва, як і для французької штори, потрібно багато тканини. При австрійському варіанті створюються за всіма шторам легкі складки, які з'єднуються з ламбрекеном. Дуже простим способом є японська штора. Тканина розміщується на прямокутних рамах з дерева, пластмаси або металу, які кріпляться на віконній рамі і, рухаючись, повинні відкриватися і закриватися. Роблять штори і з бісеру, намистин, кришталю або декоративного каменю.

Карнизи на вікнах

Завершальним компонентом штори є карниз. Їх є 3 види: декоративні, профільні і струнні. Перші зроблені з дерева, металу або латуні. Вони бувають будь-якої форми, наприклад, аркові. Вони кріпляться до стіни, рамі або стелі за допомогою кронштейнів. Профільні і струнні підходять для багатошарових штор. Частково можна закрити вид з вікна за допомогою поличок з товстого скла, ваз з прозорого і кольорового скла. На підвіконні можна розмістити акваріум або клітку з домашнім вихованцем, якщо дозволяє ширина підвіконня. Адже спостерігати за світом тварин завжди було і буде приємним заняттям. Дуже красиво на вікнах виглядають вітражі. Вони переливаються різними фарбами при попаданні на них сонця. Можна використовувати сучасні жалюзі, на яких є малюнок, зокрема, пейзаж. Такі жалюзі бувають з отворами, щоб, не відкриваючи їх, сонячні промені потрапляли в кімнату. Для любителів проявити свій талант в малюванні американський художник Гаррет Міллер придумав новий стиль малювання по склу. Він це робить за допомогою маркера на водній основі одним або різними кольорами. Створений вами малюнок буде єдиним екземпляром у цілому світі. Купуючи квартиру, зверніть увагу на вид з вікна. А у власному будинку ви самі його створюєте, тільки вже за вікном. У вас немає такої можливості? Тоді зробимо красивим те, що є, і будемо їм милуватися.