098 265 23 96
Отримати консультацію

Чи можна міняти вікна в зимову пору року?

Чи можна міняти вікна в зимову пору року?

Розвіюємо міфи про установку металопластикових вікон Закарпаття разом з «Вікна Карпат». Вважають, що взимку встановлювати вікна ПВХ не можна, однак це просто забобон. Вікна прекрасно можна встановити в абсолютно будь-який час року, проте найкраще саме в зимовий час. Якість монтажу вікон взимку не буде відрізнятися, якщо проводити монтаж влітку або в інший період. У зимового монтажу є ряд переваг: По-перше, в цей час є знижки. Кількість замовлень взимку значно скорочується. Компанії, зацікавлені в залученні клієнтів, зроблять великі знижки. До того ж, в деяких випадках вони можуть бути до сорока відсотків, що дуже відчутно для сімейного бюджету. Взимку число замовлень менше і термін виконання роботи буде набагато швидше, швидше виготовлять продукцію і встановлять нові вікна. Недоліки монтажу в вікнах встановити можна не відразу, проте, на місці можна відразу їх усунути. Звичайно, взимку дотримуються певні умови при монтажі вікон із ПВХ. Необхідними умовами є: - застосування спеціальних матеріалів для монтажу для зимової пори року; - Використання дуже якісних інструментів; - Монтаж повинні проводити фахівці.

Особливості монтажу вікон взимку

Головна особливість при монтажі - це дотримання жорстких вимог по температурному режиму. Є обмеження, яких потрібно дотримуватися. Можна проводити монтаж системи в приміщенні, якщо воно опалюється тільки коли температура повітря нижче п'ятнадцяти градусів. Монтаж в неопалюваному приміщенні проводять при температурі нижче десяти. Температурні обмеження жорсткі в першу чергу тим, що монтажні піни можуть працювати тільки при даних значеннях. Якщо температура низька, то піна не буде збільшуватися в об'ємі за потрібне чином, що не може забезпечити необхідні функції. Щоб результат був якісним, потрібно дотримуватися режими температури для здійснення монтажу пластикових вікон.

Як правильно провести установку вікон ПВХ-профілю взимку?

Яка б пора року не була, установка вікон ділиться на два етапи: підготовчий і безпосередній монтаж. Першим етапом буде приготування місця установки, прибирання пилу, що вимагає участі замовника нових вікон. Бруду буде дуже багато. Найбільш характерно це при установці вікон в будинках сталінського часу. Потрібно заздалегідь до цього підготуватися: - потрібно прибрати предмети, що б'ються, які знаходяться поруч; - Відсунути і закрити плівкою меблі, можна накрити її тканиною; - Зняти гардини і штори; - Підготувати розетки, щоб підключити потрібні інструменти для монтажу; - Накрити картоном або фанерою підлогу; - Приготувати мішки для збирання крупного сміття. Другим етапом, монтажем вікна, займуться професіонали. Від якості їх роботи залежить затишок, тепло і комфорт у вашій квартирі, довговічність придбаного вікна. Якщо все зробити правильно, то в квартирі, де стоїть вікно, буде ізоляція шуму і теплоізоляція. Тривалість роботи з віконним прорізом в зимовий час повинна бути мінімальною, але не більше тридцяти хвилин. За цей час зона для монтажу не охолоне. Температура в квартирі не опуститься до температури звичайного провітрювання. Піна монтажна буде працездатною. У цьому випадку потрібно звернутися до послуг досвідчених фахівців.

Етапи установки пластикових вікон»

Сама ж установка складається з проведення певних етапів операцій. Спочатку в підготовлений отвір віконний проводиться рама. Закріплюються різні елементи кріплення, шурупи-саморізи, анкерні болти. Правильність розміщення рами в віконних отворах потрібно перевірити з використанням рівня, як вертикального, так і горизонтального, зі стінками отвору звіряти не варто. Між стіною і рабою потрібно залишати зазор до трьох сантиметрів. Цей зазор запінюється монтажної зимової піною. Застосування цієї піни обумовлено деякими причинами: - захисні властивості вікна підвищуються, завдяки властивостям піни монтажної. - Монтажна піна перевищує міцність установки вікон, тому що вона виступає додатковим кріпильним елементом. Потрібно звертати увагу на повне заповнення нерівностей при заливці піни. Не повинно залишатися пустот. Потрібно врахувати, що піна збільшується в об'ємі. Після цього встановлюють підвіконня і відливи. Потім вставляються склопакети, навішуються стулки, прикріплюють ручки. Це заключний етап установки, яка в середньому займає не менше двох годин. Як перевірити якість монтажу Перевіряючи якість установки необхідно звернути увагу на точність установки. Самовільного закривання і відкривання стулок вікна при відкритому механізмі бути не повинно. Матеріали повинні бути застосовані якісні. Це стосується матеріалів в місцях стику стіни з вікном. Перевірте надійність кріплень, що важливо.

Висновки про встановлення вікон ПВХ взимку

Таким чином, зробити можна висновок, що встановлюючи вікна з ПВХ потрібно враховувати всі технологічні норма, це важливо при монтажі, хоч на якість виробу і пору року, в яке вікно встановлено це значення не має. Важливим є те, що встановлюючи вікно в зимову пору року, є прекрасна можливість заощадити, що важливо для сімейного бюджету.